28 Ağustos 2020

E-Ticaret

Ali Nail Uzun
| Blog
E-Ticaret

Comwize ile E-Ticaret Sitenizi Tek Platformdan Yönetin

E-ticaret günümüzde gittikçe yükselen bir satış yöntemidir. Birçok firma işini e-ticarete taşıyarak cirosunu online kanallar üzerinden artırabiliyor ve tüm faaliyetlerini internet üzerinden yürütüyor. Ancak, hem e-ticaret, hem e-ihracat, hem de ERP (Enterprise Resournce Planning) işlemlerini ayrı kanallar üzerinden takip etmek zaman zaman yorucu ve vakit alan işlemler olabiliyor. Web sitenizin yönetimini yaparken satın alma ve sevkiyat işlemlerini takip edebileceğiniz, muhasebe, müşteri ilişkileri, personel yönetimi, call center, mobil uygulama yönetimleri gibi birçok kategoriyi kapsayan alanları tek bir çatı altında toplayan Comwize e-ticaret sistemleri ile hem zamandan tasarruf edip, hem de işinizi istediğiniz yerden yönetme şansına sahip olursunuz. İster evden, ister ofisten. İçerisinde birçok eticaret paketleri bulunan bu işlevsel eticaret yazılımı mevcut işletmenizin ya da yeni girişiminiz için size akıllı bir yol arkadaşı olmaya hazır!

SEO Altyapısı

Comwize'ın SEO uyumlu altyapısı sayesinde tarayıcı başlıkları, meta etiketleri ve açıklamalar ekleyebilir, H etiketleri seçerek web sitenizde ön plana çıkartmak istediğiniz içerikleri belirleyebilirsiniz. Arama motorlarının sitenizin içeriklerini ve kategorilerini kolayca listeleyebilmesi için site haritaları oluşturarak SEO uyumlu alt yapı sayesinde arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Üstelik bunu tek bir web sitesi için değil, sahip olduğunuz tüm web siteleri için SEO dostu kullanıcı arayüzü sayesinde kolayca uygulayabilirsiniz.

Birden Fazla E-Ticaret Sitesini Tek Platformdan Yönetme

Birden fazla E-Ticaret ya da E-İhracat girişiminiz varsa her bir sitenizi ayrı bir panel üzerinden yönetmek iş temponuzun arasında zaman kaybına sebep olabilir. Comwize'ın tüm web sitelerinizi tek bir panel üzerinden yönetebilme özelliği sayesinde web sitelerinizin satış analizlerini, form yönetimlerini, satın alma yönetimlerini, finans ve muhasebe işlemlerini, müşteri ilişkileri yönetimini (CRM), personel, depo stoğunuzu, kampanya ve üretim yönetimini, sipariş yönetimi işlemlerini kolaylıkla yürütebilirsiniz.

E-Ticaret & ERP Bir Arada!

E-Ticaret için ayrı, ERP için ayrı bir alt yapı sağlayıcısına sahip olmanıza gerek olmadan e-ticaret sitenizin alt yapısıyla tam uyumlu olarak çalışan ERP sistemini entegre şekilde yürütebilirsiniz. E-Ticaret siteniz ile tam entegre şekilde çalışan 200'ün üzerinde ERP uygulamasına ücretsiz olarak sahip olarak ihtiyacınız olan her uygulamadan yararlanabilirsiniz. Her şirketin temel ihtiyaçlarından olan CRM, finans ve muhasebe, personel yönetimi, satış ve pazarlama, stok bilgisi görüntüleme, satın alma gibi özelliklere tek kanaldan ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

E-İhracat Özelliklerine Dilediğiniz An Erişim

Faaliyet gösterdiğiniz ülkeler için farklı para birimleri, dil seçenekleri ve vergi oranları ile esnek bir yapıya sahip olabilirsiniz. Müşterilerinize yaşadıkları ülkenin dil ve para birimlerini göstererek fiyatlandırmanızı istediğiniz ülkeye göre değiştirebilirsiniz. Sadece yurt içi değil, yurt dışı kargo entegrasyonları ile de sipariş teslim süreçlerinizi daha rahat bir şekilde yönetme imkanına sahip olabilirsiniz.

%100 Mobil Uyumlu (Responsive) Web Siteleri

İster bilgisayar, ister cep telefonunda web sitenizin aynı estetik görünüşe ve işlevselliğe sahip olmasını sağlayarak kullanıcı dostu bir arayüze sahip olabilirsiniz. Böylece web siteniz tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde çalışır ve size ciro kaybı yaşatmıyor.

Siz de hemen Comwize ile tanışarak e-ticaret faaliyetlerinizi sağlam ve entegre bir yapıya taşıyın, kafanız rahat etsin!